Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystentka sekretariatu / Menedżer projektów

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych Etlumacz.pl
mazowieckie, mazowieckie / Żurawia 2 lok. 25, 00-503 Warszawa (Plac Trzech Krzyży)
praca stacjonarna
4950 dni temu

eTlumacz_logo.jpg

Etlumacz.pl to firma o 10-lenim stażu na rynku tłumaczeniowym (www.etlumacz.pl).
Firma poszukuje obecnie 2 osób na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Żurawia 2 lok. 25, 00-503 Warszawa (Plac Trzech Krzyży)

Zadania:
  • budowanie oraz utrzymywanie wzorowych relacji z klientami
  • koordynowanie pracy tłumaczy
  • administracja i monitorowanie zamówień klientów
  • sporządzanie dokumentacji handlowej
  • tworzenie bazy klientów
  • obsługa ruchu kurierskiego
  • obsługa rozliczeń
  • współpraca przy tworzeniu projektów reklamowych
Wymagania:
  • wysoka kultura osobista
  • znakomite umiejętności telefoniczne (miły głos oraz uśmiech telefoniczny)
  • entuzjazm, błyskotliwość, asertywność
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dobra znajomość angielskiego lub innego języka obcego oraz doskonała umiejętność posługiwania się językiem polskim
  • minimum licencjat
Mile widziane
  • kreatywność
  • gotowość do spotkań w terenie u klienta
  • umiejętność organizacji pracy
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • stałe podnoszenie kwalifikacji oraz sprawdzony system motywacyjny