Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Asystentka producenta

DIVIZION STUDIO FILMOWE
Wrocław
praca stacjonarna
4935 dni temu

Ogłoszenie numer: 138872, z dnia 2011-03-14

Studio FIlmowe Divizion zajmuje sie produkcja filmow fabularnych , reklam telewizyjnych oraz contentu medialnego zarowno do kin jak i na potrzeby internetu i TV.

Jestesmy producentami i koproducentami takich tytulow jak

"CIACHO", "WYGRANY","DAAS",ZWERBOWANA MILOSC, TWIST and BLOOD, Sala samobojcow ( pion zdjeciowy)

Zapraszamy na www.divizion.pl oraz facebook.com/divizion.studio

Studio Filmowe DIvizion, producent i koproducent wielu polskich  produkcji fabularnych poszukuje młodej osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • Organizacja i koordynacja biura.
  • Prowadzenie podstawowej działalności marketingowej - aktualizacja facebook.
  • Reprezentacja firmy na premierach i wydarzeniach filmowych w sposób godny i reprezentatywny.
  • Kontakt z innymi studiami , aktorami, reżyserami z branży filmowej.

Wymagania

  • Wykształcenie min średnie.
  • Znajomość angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • Zainteresowanie branżą filmową wykraczające poza sporadyczne wizyty w kinie na polskich komediach romantycznych.
  • Dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód ( nie jest to praca mobilna ale mobilność w obrębie miasta musi być zapewniona).
  • Gotowość do pracy w środowisku artystycznym,
  • Znajomość komputera, podstawowa znajomość zagadnień rachunkowych ( FV, paragon , umowa o dzieło itp).
  • Systematyczność.
  • Znajomość programów exel i word.

Oferujemy

  • Pracę w branży filmowej.
  • zdobycie doświadczenia zarówno w produkcji jak i w postprodukcji filmowej.