Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
ASYSTENTKA PREZESA ZARZĄDU

TG Instalacje Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5732 dni temu

Ogłoszenie numer: 52989, z dnia 2008-12-05

Ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjno-grzewczych pilnie poszukuje do oddziału w Poznaniu osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów i informacji
  • Redagowanie pism
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji
  • Pomoc w organizacji biura
  • Pomoc w pracach księgowych
  • Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • doskonała znajomość Excel oraz in. aplikacji pakietu Office
  • doskonała organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość podstaw księgowości będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę środowiska pracy