Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Asystentka Prezesa Zarządu

ThyssenKrupp Xervon Polska Sp.z o.o.
Piaseczno, Piaseczno siedziba firmy
praca stacjonarna
5068 dni temu

Ogłoszenie numer: 118783, z dnia 2010-09-30

Firma istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych w branży rusztowaniowej od 1996 roku. Oferujemy klientom pełną obsługę w zakresie montażu rusztowań typu Bosta i Modex, izolacji technicznych w przemyśle, czyszczenia obiektów przemysłowych.

Miejsce pracy: Piaseczno, Piaseczno siedziba firmy

Opis stanowiska

koordynowanie agendy Prezesa, organizacja spotkań, sporządzanie raportów dla Zarządu, współpraca z partnerami z Niemiec.

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych, - dobra znajmość języka niemieckiegp w mowie i w piśmie, - b. dobra znajomość obsługi komputera pakietu MS Office, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 1 rok, - komunikatywność, wysoki poziom kultury osobistej, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- stałą pracę w dużej stabilnej firmie, - wynagrodzenie do uzgodnienia.