Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Jasło
Asystentka Kierownika Budowy/Pomoc Biurowa

RE-Bau Sp. z o.o. nr 1994
Jasło
praca stacjonarna
5504 dni temu

Ogłoszenie numer: 70367, z dnia 2009-07-21

Firma polska z udziałem kapitału zagranicznego. Oddziały znajdują się w Polsce, Niemczech, Rosji i Austrii. Firma zajmuje się głównie wykonywaniem stanów surowych. Posiada oferty pracy dla cieśli, murarzy, zbrojarzy, operatorów dźwigu a także kadry technicznej. Praca w Kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Jasło

Opis stanowiska

  • Obsługa biura budowy
  • Pisanie pism, faxów
  • Pomoc Kierownikowi Budowy

Wymagania

  • Znajomość Pakietu Office
  • Umiejętność obsługiwania urządzeń biurowych Mile widziana osoba z Jasła lub okolic.

Oferujemy

Praca w okresie od lipca do października 2009