Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystentka Działu Zarządzania Produkcją

NOCLAF SP Z O.O.
mazowieckie
praca stacjonarna
5532 dni temu

Ogłoszenie numer: 65803, z dnia 2009-05-25

Firma Produkcyjna zlokalizowana w okolicach Nadarzyna w okolicach Warszawy.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • wspieranie pracy koordynatora ds. logistyki produkcji
  • uczestniczenie w projektach wdrożeniowych programu optymalizacji zarządzania produkcją
  • wspomaganie działań marketingowych
  • Inne prace biurowe

Wymagania

  • zdolność logicznego i analitycznego myślenia
  • preferowane osoby zmotywowane, odpowiedzialne i samodzielne, mieszkające w okolicy
  • doskonała znajomość obsługi komputera oraz doświadczenie zawodowe
  • wykształcenie wyższe
  • mile widziana praktyczna znajomość j.angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w małym, ale prężnym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zaangażowania