Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Nowa Wieś Wrocławska
Asystentka działu / Recepcjonistka

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
Nowa Wieś Wrocławska
specjalista junior / mid / asystent
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
291 dni temu

Ogłoszenie numer: 8725927, z dnia 2024-01-10

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • obsługa rozmów telefonicznych
  • wydawanie i przyjmowanie przesyłek zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • wsparcie doradców serwisowych oraz sprzedawców części zamiennych w codziennych pracach administracyjnych serwisu

Wymagania

Nasze oczekiwania:
  • otwarte usposobienie i aktywna postawa w działaniu,
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

W zamian oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • dofinansowanie opieki medycznej.

Poznaj

EWT Truck & Trailer

Firma EWT Truck & Trailer jako Generalny Przedstawiciel światowego producenta naczep firmy Schmitz Cargobull na Polskę posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów: naczepy chłodnicze, skrzyniowe, kurtynowe, podkontenerowe, wywrotki, zabudowy furgonowe, przyczepy jak również naczepy używane i poleasingowe. Oferujemy również pełny zakres usług serwisowych: przeglądy, naprawy bieżące, gwarancyjne i powypadkowe, umowy serwisowe, sprzedaż oryginalnych części zamiennych. Świadczenie kompleksowych usług oraz zadowolenie klientów jest dla nas największym priorytetem.