Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Asystentka działu handlowego

straschu Elektro-Dystrybucja Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
4961 dni temu

Ogłoszenie numer: 126322, z dnia 2010-12-16

Innowacja i tradycja Grupa straschu jest jednym z wiodących dostawców komponentów elektronicznych i elektrotechnicznych. Od ponad 100 lat jesteśmy renomowanym doradcą i dostawcą dla przemysłu. W tej chwili zatrudniamy ponad 300 pracowników i w związku z rozwojem firmy straschu Elektro-Dystrybucja Sp. z o.o. w Polsce poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

- prowadzenie biura, fakturowanie - tłumaczenie dokumentów handlowych - obsługa klienta (przygotowywanie ofert handlowych) - realizacja zamówień - kontakt z magazynem w Niemczech

Wymagania

- bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego - zaangażowania i samodzielności - dobrej znajomości pakietu MS-Office - bardzo dobrej organizacji pracy - znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Osobom gotowym podjąć się tego wyzwania oferujemy stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w bardzo przyjaznej atmosferze.