Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka Działu Finansów

ISG Personalmanagement
Warszawa
praca stacjonarna
5909 dni temu

Ogłoszenie numer: 47041, z dnia 2008-07-14

Naszym klientem jest jeden z wiodących na świecie koncernów farmaceutycznych, zaangażowany w odkrywanie, opracowywanie, wytwarzanie oraz dystrybucję innowacyjnych i skutecznych leków w największych obszarach terapeutycznych. Obecna w ponad 80 krajach firma, na polskim rynku farmaceutycznym zajmuje trzecią pozycję. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do biura w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 19912

Opis stanowiska

- Administracja dokumentacji finansowej i kontrola przepływu środków finansowych, - Sprawdzanie wydatków i umów, - Sprawdzanie dopełnienia procedur, - Monitorowanie terminowego wykonywania zadań przez zespół, - Organizowanie spotkań działowych, - Archiwizowanie dokumentów, - Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów, - Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, - Organizowanie podróży służbowych,

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowane : finanse, ekonomia), - Doświadczenie w pracy asystenckiej min. 2 lata, - Dobra znajomość pakietu Office, - Bardzo dobry język angielski, - Doskonała organizacja pracy i zarządzanie czasem, - Umiejętność pracy w zespole, - Wysokie umiejętności interpersonalne i zdolności komunikacyjne.

Oferujemy

- Ciekawą, odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - Dużą samodzielność w realizacji zadań, - Możliwość rozwoju zawodowego, - Przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy.