Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
ASYSTENTKA DYREKTORA

Euskarri Basque Business Platform
dolnośląskie
praca stacjonarna
5721 dni temu

Ogłoszenie numer: 53214, z dnia 2008-12-15

Organizacja zajmuje się głównie pomocą firmom baskijskim, które chcą zainwestować na Dolnym Śląsku oraz wszelkimi kontaktami politycznymi, ekonomicznymi i kulturalnymi między regionami Kraj Basków i Dolny Śląsk. Euskarri Basque Business Platform – organizacja rządowa Kraju Basków działająca we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • organizacja wyjazdów służbowych oraz podróży inwestorów z Hiszpanii,
  • prowadzenie biura, rozliczeń, wysyłanie korespondencji,
  • komunikacja telefoniczna, prowadzenie korespondencji z różnymi firmami, instytucjami w Polsce i w Hiszpanii,
  • obsługa spotkań organizowanych na terenie organizacji i poza nią,
  • nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem biura.
Forma zatrudnienia:
  • praca od stycznia we Wrocławiu,
  • praca na umowę o pracę na czas określony.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka hiszpańskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • biegłość w obsłudze MS Office,
  • doświadczenie na stanowisku asystentki,
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne.

Oferujemy

  • ciekawą pracę przy różnorodnych projektach,
  • pracę w międzynarodowym gronie,
  • duże możliwości rozwoju i zdobycie doświadczenia w różnych dziedzinach.