Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Asystentka dyrektora

EUSKARRI Basque Business Platform
Wrocław
praca stacjonarna
5048 dni temu

Ogłoszenie numer: 118770, z dnia 2010-10-19

Euskarri Basque Business Platform – organizacja rządowa Kraju Basków, pomagająca firmom baskijskim, które chcą zainwestować w Polsce szuka pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy biura
  • Kontakty z przedstawicielami baskijskich firm w Polsce oraz z instytucjami rządowymi, etc.
  • Organizowanie wizyt, spotkań, obsługa telefoniczna, mailowa, etc.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka hiszpańskiego, ewentualnie angielskiego
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Dokładność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Praca we Wrocławiu
  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Codzienny kontakt z językiem obcym,
  • Możliwość rozwoju.