Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
ASYSTENTKA DYREKTORA GENERALNEGO

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6213 dni temu

Ogłoszenie numer: 35299, z dnia 2007-10-16

Naszym Klientem jest firma deweloperska, dla której poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: CP-01/10/07

Opis stanowiska

- Realizacja decyzji Dyrektora Generalnego; - Zapewnienie sprawnego funkcjonowania i organizacji biura; - Wstępne spotkania z klientami; - Przygotowanie dokumentacji, prezentacji i raportów; - Prowadzenie oraz nadzór nad korespondencją; - Współpraca z firmami i instytucjami. - Praca w dni robocze w pełnym wymiarze – Poznań.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe; - DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU; - Biegła znajomość języka angielskiego; - Bardzo dobra znajomość pakietu Office; - Elokwencja; - Duża kultura biznesowa; - Bardzodobre zdolności organizacyjne i komunikacyjne; - Odpowiedzialność, sumienność i wysoka motywacja do pracy; - Bardzo dobra prezencja, zmysł estetyczny.

Oferujemy

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - Atrakcyjne warunki zatrudnienia; - Zapewniona ścieżka awansu.