Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystentka ds Exportu

Bell P.P.H.U
mazowieckie, Józefów ok. Otwocka
praca stacjonarna
5998 dni temu

Ogłoszenie numer: 41298, z dnia 2008-03-13

Firma Bell jest uznanym producentem i dystrybutorem kosmetyków kolorowych, która szczyci się produktami o najwyższym światowym standardzie. Niezmiennie od kilkunastu lat Bell jest niezaprzeczalnym liderem wśród polskich marek pod względem popularności oraz sprzedaży.

Miejsce pracy: mazowieckie, Józefów ok. Otwocka

Opis stanowiska

- przygotowywanie dokumantcji handlowej - prowadzenie rozmów handlowych - nadzorowanie projektów - oraganizowanie spedycji międzynarodowej

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - język rosyjski i angielski komunikatywny - prawo jazdy kategoria B - umiejętnośc pracy w stresie oraz pod presją czasu

Oferujemy

Szereg szkoleń oraz miłą atmowsferę.