Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ASYSTENTKA do Działu HR

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6477 dni temu

Ogłoszenie numer: 24071, z dnia 2006-10-23

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy dla dużej firmy telekomunikacyjnej na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: HR

Opis stanowiska

Jest to praca na pełen etat od poniedziałku do piątku. Praca odbywa się w ramach outsourcingu, tzn. pracownik podpisuje umowę z Agencją, a zostaje oddelegowany do pracy u Pracodawcy Użytkownika. Przewiduje się zatrudnienie na dłuższy okres. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - prowadzenie terminarza spotkań; - opracowywanie pism, prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej; - obsługa telefoniczna - obsługa sekretariatu.

Wymagania

- dobra znajomość j. angielskiego - dobra znajomość aplikacji Microsoft Office; - mile widziana wiedza z zakresu HR - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole; - pracowitość, otwartość na przyswajanie nowych zagadnień; - dobra prezencja; - mile widziane są osoby studiujące zaocznie lub wieczorowo.

Oferujemy

Wynagrodzenie w wysokości 11 zł brutto za godzinę pracy.