Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
ASYSTENTKA D/S WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICZNYMI SIECIAMI HANDLOWYMI (mile widziane absolwentki)

RICCO POLSKA SP. Z O.O.
mazowieckie, OTRĘBUSY K/PRUSZKOWA
praca stacjonarna
5883 dni temu

Ogłoszenie numer: 46360, z dnia 2008-07-07

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku

Miejsce pracy: mazowieckie, OTRĘBUSY K/PRUSZKOWA

Opis stanowiska

* współpraca z sieciami handlowymi * wystawianie dokumentów handlowych * obsługa kontrachentów firmy * organizacja logistyki i transportu dostaw towarowych

Wymagania

* wykształcenie wyższe * zdolności analityczne * entuzjazm i motywacja do pracy * umiejętność rozwiązywania problemów * znajomość programu WF-MAG mile widziane * doświadczenie we współpracy z marketami będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

* zatrudnienie w postaci umowy o pracę * dużą samodzielność działania * atmosferę sprzyjającą rozwojowi zawodowemu * podstawowy pakiet zdrowotny