Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ASYSTENTKA BIURA SPRZEDAŻY

FRACE POLSKA Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5835 dni temu

Ogłoszenie numer: 51299, z dnia 2008-10-27

Frace Polska sp. z o.o. jest jedynym w Polsce przedstawicielem i autoryzowanym dystrybutorem produktów firm Fox Racing Inc., U.S.A., Asterisk, Extreme Video. Oferujemy najwyższej jakości odzież sportową oraz akcesoria przeznaczone dla osób zajmujących się profesjonalnie, jak i amatorsko sportami typu „extreme”. W naszej ofercie znajdują się też filmy DVD o tematyce "sporty ekstremalne".

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie i realizacja zamówień
  • odbieranie/przełączanie telefonów
  • obsługa sklepu internetowego
  • prowadzenie korespondencji, wysyłka poczty
  • rejestracja swoich działań w programie CRM
  • inne prace biurowe

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność i zaangażowanie
  • komunikatywność
  • znajomość rynku oraz doświadczenie w podobnej pracy będą dodatkowymi atutami

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pewne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę
  • dobre warunki zatrudnienia
  • miłą atmosferę pracy w stabilnej firmie