Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka Biura Design

SiebertHead Limited
Warszawa, Warszawa Centrum
praca stacjonarna
4843 dni temu

Ogłoszenie numer: 149479, z dnia 2011-05-13

SiebertHead jest brytyjską agencją designerska, która od ponad 35 lat specjalizuje się w projektowaniu marek i ich opakowań (grafika i wzornictwo) i doradztwie marketingowym dla międzynarodowych firm na czterech kontynentach z 2 biur SiebertHead w Londynie i Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Centrum

Nr Ref.: Asystentka/May2011

Opis stanowiska

  • administracja biura (korespondencja, zakupy biur., estetyka biura),
  • ewidencja dokumentów finansowych (zestawienia, raporty)
  • bieżąca współpraca z działem finansów centrali w Londynie,
  • wsparcie działu obsługi klienta (analiza, research, itp.),
  • codzienna komunikacja z dz. księgowości, dostawcami i podwykonawcami.

Wymagania

  • samodzielność organizacji pracy własnej, maksymalna zaradność,
  • energiczność, entuzjazm i chęć do działania,
  • co najmniej 1-roczne doświadczenie w administracji biura lub/i administracji finansów,
  • praktyczna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, w tym znajomość elementarnych zasad korespondencji biznesowej,
  • wysoka elokwencja w mowie i piśmie w języku polskim,
  • doświadczenie w dz. obsłudze klienta firmy świadczącej usługi o charakterze premium lub/i usług b2b - będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość na nowości,
  • b. dobra praktyczna znajomość podstawowych programów komp.,
  • b. dobra praktyczna znajomość internetu,
  • wykształcenie co najmniej średnie.

Oferujemy

  • dynamiczną i elastyczną pracę w niedużym a wielonarodowym zespole,
  • ciekawe wyzwania wymagające sprytu i inteligencji,
  • świetne relacje interpersonalne wypracowane przez zespół firmy,
  • możliwość nabycia nowych umiejętności menedżerskich,
  • ponadprzeciętne warunki pracy (ścisłe Centrum, biuro klasy A, metro 5 min.),
  • współpracę przy ciekawych i intrygujących projektach realizowanych przez firmę.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN