Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Asystentka/Asystent w dziale ekonomicznym

Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, Gardno k/Szczecina
praca stacjonarna
5974 dni temu

Ogłoszenie numer: 42487, z dnia 2008-04-07

przedsiębiorstwo z branży budowlanej należące do grupy firm Kirchner, z ponad 80 – letnią tradycją na rynku niemieckim poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Gardno k/Szczecina

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym oraz ich dekretację, prowadzenie kasy i sporządzanie raportów kasowych, przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji i ewidencję środków trwałych na budowie, wystawianie not korygujących, przygotowywanie zestawień finansowych  oraz wykonywanie bieżących prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku,
  • Znajomość zagadnień związanych z księgowością,
  • Dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego MS Excel),
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie,
  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia.