Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka/Asystent na recepcji

INOFFICE SP. Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
5601 dni temu

Ogłoszenie numer: 59916, z dnia 2009-03-16

Firma działająca w branży nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa klientów polskich i zagranicznych
  • prace biurowo-administracyjne
  • udzielanie informacji telefonicznych
  • dbanie o dobry przepływ informacji w firmie
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • MINIMUM BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W MOWIE I W PIŚMIE – WARUNEK KONIECZNY
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • komunikatywność
  • samodzielność w działaniu
  • doświadczenie w pracy na recepcji mile widziane
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • pracę w młodym zespole
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość rozwoju umiejętności