Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ASYSTENTKA/ASYSTENT DZ. HANDLOWEGO

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6371 dni temu

Ogłoszenie numer: 26835, z dnia 2007-02-06

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta -renomowanej firmy zajmującej się handlem urządzeniami przemysłowymi.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: ASYST./2

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się handlem urządzeniami przemysłowymi, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko ASYSTENTKI/ASYSTENTA. Firma ma swoją siedzibę w południowo-zachodniej części Warszawy. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie m. in. należało: - organizowanie dostaw; - organizowanie wysyłek; - telefoniczne i mailowe kontakty z klientami; - uzgadnianie ewentualnych reklamacji z klientami; - telemarketing; - wykonywanie innych zadań na zlecenie przełożonego.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie; - umiejętność obsługi komputera; - mile widziane doświadczenie w pracy w dz. obsługi klienta, sprzedaży, handlowym, eksportu, importu; - mile widziane posiadanie prawa jazdy; - pracowitość, sumienność, umiejętności organizacyjne.

Oferujemy

Pracodawca oferuje zatrudnienie na umowę o pracę i solidne wynagrodzenie.