Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
ASYSTENTA/-TKI DZIAŁU HANDLOWEGO

IPK sp. z o.o.
pomorskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
4731 dni temu

Dla naszego Klienta - angielskiej firmy będącej jednym z największych w Europie dystrybutorów części elektronicznych, w związku z Jego dynamicznymi i ekspansywnymi działaniami obejmującymi zasięgiem całą Polskę oraz rozwojem biura regionalnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: ADH/09/11/praca

Miejsce pracy: Trójmiasto

Opis stanowiska:
  • sprawne funkcjonowanie lokalnego biura handlowego - oddziału
  • podejmowanie wszelkich działań operacyjnych i administracyjnych wspierających proces tworzenia i rozwoju sprzedaży na podległym terenie
  • administrowanie procesem realizacji zleceń klientów (proces sprzedaży, zakupów i logistyki)
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z Klientami
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji procesów sprzedaży (i/lub zakupów), obsłudze Klientów, prowadzeniu administracji biurowej
  • dobra – komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • umiejętności interpersonalne
  • samodzielność, zdecydowanie i skuteczność w działaniu
  • rzetelność, skrupulatność, systematyczność i terminowość

Oferujemy:
  • stabilną i długoterminową pracę w jednej z największych na świecie firm w swojej branży (umowa o pracę)
  • pracę pełną wyzwań i różnorodnych zadań
  • szkolenie wstępne w Centrali firmy w UK
  • wsparcie ze strony współpracowników i przełożonych
  • pracę w międzynarodowym środowisku i przyjaznej partnerskiej atmosferze
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagradzania

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656