Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystenta/ka Działu Sprzedaży

LeasingTeam Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5377 dni temu

Ogłoszenie numer: 85256, z dnia 2009-12-28

LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2004 roku, jako licencjonowana Agencja Doradztwa Personalnego. Wysoka jakość usług świadczonych przez firmę LeasingTeam została w roku 2007 potwierdzona certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000. Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym dla naszych Klientów i przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Kandydatów. Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu z ponad 50-cioletnią tradycją, specjalizującego się w produkcji urządzeń do pakowania zbiorczego oraz opakowań kartonowych, działającego w ponad 150 krajach, gwarantującego kompleksowe rozwiązania dla swoich Klientów, poszukujemy odpowiedzialnych oraz sumiennych Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: ADS/12/09

Opis stanowiska

- Kompleksowe wsparcie pracy działu w realizacji polityki firmy - Budowanie oraz utrzymanie wzorowych relacji z Klientami - Administracja dokumentację działu oraz przygotowywanie raportów - Współpraca z innymi działami w ramach realizacji zamówienia - Tworzenie pozytywnego wizerunku marki na rynku

Wymagania

- Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale handlowym lub dziale obsługi Klienta - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny - Doskonała obsługa pakietu MS Office - Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych - Umiejętność pracy zespołowej, systematyczność oraz sumienność - Znajomość systemu SCALA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowej organizacji, posiadającej pozycję niekwestionowanego lidera - Możliwość zdobycia interesujące doświadczenia zawodowego - Zatrudnienie na czas określony do końca roku 2010 - Przyjazną atmosferę oraz szansę realizacji ambitnych zadań - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny