Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Asystenta ds. Transportu

Auchan E - Commerce Polska Sp. z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
4799 dni temu

Auchan E – Commerce Polska Sp. z o.o to sklep internetowy należący do francuskiego koncernu Auchan o międzynarodowym zasięgu.

Grupa obecna jest w 12 krajach świata, zatrudnia 243 tysiące współpracowników w 150 różnych zawodach.
Praca u nas to otwarcie się na nowe wyzwania, poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie handlu i logistyki.

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek (chętnie studentów) do pracy głównie weekendowej na stanowisku:

Miejsce pracy : Piaseczno

Obowiązki:

  • Planowanie tras dostaw i ich integracja do systemu magazynowego
  • Realizację punktualnych i kompletnych dostaw do klientów
  • Planowanie, wdrażanie i koordynowanie procesów związanych z transportem
  • Zarządzanie zwrotami towarów i anomaliami wynikającymi w trakcie dostaw
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentów
  • Optymalizacja procesów logistycznych w firmie
  • Sporządzanie raportów

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Gotowość do pracy w godzinach późnowieczornych
  • Entuzjazm, pasja i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pół etatu
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającym się kanale dystrybucji
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia i możliwości dalszego rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie dokumentów
(list motywacyjny oraz życiorys) wraz z Nr ref. i podpisanym oświadczeniem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonego przez Auchan E- Commerce Polska Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, (Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami)."

Więcej informacji na stronie: www.auchandirect.pl