Zobacz więcej ofert pracy

Asystent Zarządu

Dacsa Polska Sp. z o.o.
Radomin, Bocheniec (87-404 Radomin)
praca stacjonarna
4852 dni temu

Ogłoszenie numer: 141974, z dnia 2011-04-05

Jesteśmy międzynarodową firmą zajmującą się przetwórstwem kukurydzy. W ciągu minionych lat zdobyliśmy znaczące doświadczenie co pozwoliło na trwałe usytuować się na polskim i zagranicznym rynku.

Miejsce pracy: Radomin, Bocheniec (87-404 Radomin)

Opis stanowiska

Do obowiązków w/w pracownika będzie należało między innymi:

  • obsługa sprzedaży w zakresie wystawiania faktur oraz dokumentów magazynowych
  • obsługa zamówień
  • sprzedaż oraz utrzymywanie kontaktów z kontrahentami
  • prace związane z administracyjną obsługą biura

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub wyższe niepełne
  • znajomość obsługi komputera: WINDOWS, WORD, EXCEL
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • umowę na zastępstwo na okres ok. 10 miesięcy
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym zespole