Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec - Asystent Projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Czaplinek    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Asystent ds. Zakupów Lubuskie
Asystent w dziale zakupów (k/M)

AUDIT Doradztwo Personalne
lubuskie, Krosno Odrzańskie
praca stacjonarna
1352 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie oraz współprowadzenie toczących się w dziale projektów
  • Aktualizowanie bazy danych poprzez wprowadzanie nowych dostawców i produktów
  • Kontakt telefoniczny z kontrahentami z rynku niemieckiego
  • Analiza danych zakupowych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Wysoka komunikatywność i współpraca w zespole
  • Wykształcenie wyższe będzie mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane