Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystent w Dziale Sprzedaży

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6485 dni temu

Ogłoszenie numer: 26163, z dnia 2007-01-16

Nasz Klient to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, posiadająca wieloletnie tradycje w branży IT

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: DDS/1804/06

Opis stanowiska

- badanie potrzeb potencjalnych klientów na usługi branży IT, - uaktualnianie bazy danych klientów, - przygotowywanie ofert handlowych, - pozyskiwanie nowych klientów na usługi firmy, - współpraca z działem handlowym (rozmowy handlowe, negocjacje, domykanie kontaktów).

Wymagania

- wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne), - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane (ewentualnie praca dla absolwenta), - wiedza z zakresu branży IT, - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem, - bardzo dobra obsługa komputera, - samodzielność i zaangażowanie, - predyspozycje do pracy handlowca.

Oferujemy

- pracę w nowoczesnej firmie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - narzędzia niezbędne do pracy (tel. komórkowy, komputer).