Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent W Dziale Sprzedaży

Metropolitan Media
Warszawa
praca stacjonarna
7017 dni temu

Ogłoszenie numer: 11171, z dnia 2005-05-03

Agencja reklamowa zajmująca się kompletną obsługą kampanii reklamowych w Internecie, a w szczególności planowaniem kampanii, zakupem mediów, nadzorem nad realizacją kampanii oraz raportowaniem post-kampanijnym. Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się podmiotami na rynku, jak portale (Onet.pl, Wirtualna Polska), sieci reklamowe (ARBOmedia, AdNet) oraz serwisy niezależne.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie i prowadzenie planów sprzedaży powierzchni internetowej na rynku lokalnym, koordynację działań związanych realizacją sprzedaży, monitorowanie efektywności działań, wprowadzanie i plasowanie nowych produktów na lokalny rynek internetowy, współpracę z głównym działem sprzedaży. Osoba ta podlegać będzie bezpośrednio Dyrektorowi ds. Sprzedaży.

Wymagania

- Samodzielność przedsiębiorczość i zdecydowanie w działaniu - Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów - Odpowiedzialność, zaangażowanie - Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne - Dyspozycyjność - Wysokie umiejętności komunikacyjne, kultura osobista - Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego, - poznanie wszystkich zagadnień związanych z planowaniem, sprzedażą i realizacją kampanii reklamowych w Internecie - samodzielną pracę - motywacyjny system wynagrodzeń - rozwój zawodowy