Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Asystent w Dziale Spedycji Międzynarodowej

M&M Logistk Sp. z o.o.
dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
praca stacjonarna
5511 dni temu

Ogłoszenie numer: 67743, z dnia 2009-06-16

jest znaną międzynarodową grupą oferującą najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za bieżącą współpracę i prowadzenie rozliczeń z przewoźnikami.

Wymagania

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w spedycji
  • Wykształcenie przynajmniej średnie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym ( warunek konieczny)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętności organizacyjne
  • Systematyczność
  • Samodzielność Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość języka francuskiego

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego