Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Asystent w dziale prawnym

Unizeto Technologies S.A
Szczecin, Siedziba firmy w Szczecinie
praca stacjonarna
4814 dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Siedziba firmy w Szczecinie

Zadania:
  • bieżące doradztwo prawne oraz obsługa prawna Spółki
  • sporządzanie projektów pism procesowych
  • przygotowywanie oraz opiniowanie umów (także w języku angielskim)
  • współpraca z członkami zespołu
  • udział w negocjacjach
  • zastępstwo procesowe w postępowaniach cywilnych, gospodarczych
Wymagania wobec kandydatów:
  • odbywanie aplikacji adwokackiej / aplikacji radcowskiej
  • wykształcenie wyższe prawnicze, praca magisterska z wynikiem co najmniej dobrym z prawa cywilnego materialnego lub procesowego, prawa gospodarczego lub z zakresu ochrony własności intelektualnej/ nowych technologii;
  • doświadczenie zawodowe, co najmniej rok pracy w kancelarii lub jako in-house lawyer
  • wiedza z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz własności intelektualnej;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność;
  • otwartość, systematyczność i umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka  kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
Co oferujemy:
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.