Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystent w Dziale Marketingu

AGROSIMEX Sp.z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
6243 dni temu

Ogłoszenie numer: 30390, z dnia 2007-06-15

Agrosimex Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją środków ochrony roślin,nawozów i akcesoriów ogrodniczych, doradztwem dla sadowników szkoleniami w zakresie ochrony roślin.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

-realizacja kampanii reklamowych i pomocyjnych -opracowywanie ulotek,broszur,prezentacji multimedialnych -tworzenie reklamy firmy -koordynowanie projektów field marketingowych/promocje,merchandsing/i eventowych - aktualizacja strony internetowej i danych do sklepu internetowego

Wymagania

-wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów,preferowany kierunek marketing, reklama,zarządzanie -bardzo dobra znajomość pakietu MS Office / Power Point/,umiejętność pracy w programach graficznych/Corel Draw/ -znajomość zasad zarządzania projektami -komunikatywność -innowacyjność -znajomość języka angielskiego

Oferujemy

-możliwość rozwoju zawodowego -atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i zaangażowania