Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Asystent w Dziale Marketingu

E5 Polska Sp. z o. o.
kujawsko-pomorskie, Centrum Logistyczno-Biurowe OBROWO (koło Torunia).
praca stacjonarna
5041 dni temu

E5 Polska Sp. z o. o. jest wiodącą marką w zakresie akcesoriów komputerowych. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się nowatorstwem i wysoką jakością, znajdując uznanie milionów klientów w wielu krajach. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie
Centrum Logistyczno-Biurowe Centrum Logistyczno-Biurowe OBROWO (koło Torunia).
Nr Ref.: MAR/O

Zadania:

  • Bazujące na badaniu rynku, kreowanie określonych linii produktowych z zakresu akcesoriów komputerowych oraz (we współpracy z Działem Handlowym) realizacja planu sprzedaży.
  • Udział w tworzeniu opakowań produktów, instrukcji oraz towarzyszących materiałów marketingowych (we współpracy z działem projektowania graficznego)

Wymagania:

  • Udokumentowana praktyka zawodowa w dziale marketingu, lub wykształcenie zgodne ze stanowiskiem pracy.
  • Prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce pracy.
  • Stanowisko o dużym zakresie odpowiedzialności i kompetencji.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)