Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Asystent w dziale badań i rozwoju

Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5149 dni temu

Ogłoszenie numer: 108906, z dnia 2010-08-13

Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o. należy do grupy przedsiębiorstw Drahtzug Stein Drahtwaren GmbH & KG, z główną siedzibą Firmy w Niemczech. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji podzespołów z drutu dla największych europejskich producentów z branży AGD.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: 1/r&d//2010

Opis stanowiska

  • współudział w projektach dotyczących rozwoju produktów
  • praca nad optymalizacją jakości oraz innowacyjnością produktów
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • przygotowywanie analiz i raportów
  • międzynarodowa współpraca z działami R&D w innych placówkach firmy
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • umiejętność posługiwania się programem Autocad
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • dokładność, skrupulatność, terminowość
  • Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie, w młodym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.