Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Technik Agrobiznesu Pomorskie
Asystent / Stażysta Kierownika Produkcji Polowej

KST Konsulting sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
3151 dni temu

Ogłoszenie numer: 894535, z dnia 2015-11-30

KST Konsulting poszukuje osoby  na stanowisko Asystenta/Stażysty Kierownika Produkcji Polowej.

Osoba ta będzie uczestniczyć w zarządzaniu produkcją roślinną jednego z bardziej znanych i wiodących gospodarstw w Europie, użytkującego 1700 ha ziemi w województwie pomorskim okolice Nowego Dworu Gdańskiego. Rośliny uprawiane to m.in. zboża, rośliny oleiste, lucerna oraz trawy. Stanowisko skierowane jest do osób posiadających doświadczenie w produkcji roślinnej i mechanizacji lub bez doświadczenia ale ambitnych, chcących  rozwijać swoje umiejętności i poszerzać doświadczenie zawodowe w gospodarstwie. KST oferuje specjalny program  rozwoju  zawodowego dla pracowników.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Inspekcja upraw i agronomia

  • Integracja systemów rolnictwa precyzyjnego

  • Planowanie pracy

  • Wprowadzanie danych do programu do zarządzania produkcją polową

  • Kontrola nad magazynem

  • Prace związane z administracją biura

Wymagania

  • Osoba posiadająca kwalifikacje w produkcji roślinnej lub mechanizacji – preferowane wyższe wykształcenie rolnicze

  • Gotowość do podejmowania wyzwań

  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników

  • Zorientowanie na jakość i wysokie standardy pracy

  • Dobra znajomość obsługi komputera, organizacja pracy oraz komunikatywność

  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: komputer, telefon, samochód

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Wysoki standard pracy