Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystent specjalisty ds. serwisu

InGas Sp. z o.o.
mazowieckie, Józefów k. Otwocka
praca stacjonarna
5901 dni temu

Ogłoszenie numer: 45553, z dnia 2008-06-19

firma instalacyjno-budowlana poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Józefów k. Otwocka

Opis stanowiska

  • udział w przeglądach, modyfikacjach i uruchomieniach systemów bezpieczeństwa
  • udział w opracowywaniu programów i algorytmów działania systemów
  • udział w badaniach potwierdzających poprawność i skuteczność robót instalacyjno-budowlanych
  • Wymagania

  • wykształcenie: inżynier elektronik lub elektryk - specjalność elektrotechnika
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość MS Office
  • zdyscyplinowanie, zaangażowanie, inwencja
  • umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • pracę w przyjaznej atmosferze