Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystent specjalisty ds. Marketingu i reklamy

Linea Sp z o. o.
Poznań
praca stacjonarna
4936 dni temu

Ogłoszenie numer: 129745, z dnia 2011-01-10

Firma z branży developerskiej/projektowej w branży architektonicznej, pilnie poszukuję ambitnego, zdolnego grafika komputerowego na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • planowanie i przygotowywanie akcji promocyjnych firmy;
  • obsługa strony internetowej i kampanii internetowych;
  • projektowanie i tworzenie materiałów graficznych tj. reklamy prasowej, ulotek, prezentacji graficznych itp.;
  • obróbka komputerowa i przygotowanie projektów do druku;
  • współpraca z agencjami prasowymi, reklamowymi i drukarniami;
  • przygotowanie stoisk targowych;

Wymagania

  • zmysł artystyczny
  • kreatywność
  • samodzielność
  • ciekawe portfolio
  • znajomość programu Corel, Photoshop, mile widziana znajomość programu Flash, Archicad, Sketchup,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie
  • terminowość w realizacji powierzonych projektów
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju