Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent |(rezerwa urlopowa)

Poczta Polska S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5035 dni temu

Ogłoszenie numer: 126840, z dnia 2011-01-04

Urzędy Pocztowe Warszawa poszukują osób na stanowisko:

Asystent
(rezerwa urlopowa)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia obsługa klienta indywidualnego i masowego
  • Udzielanie informacji i doradztwo w zakresie świadczonych usług przez Pocztę Polską
  • Sprzedaż świadczonych usług Poczty Polskiej i towarów handlowych
  • Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność profesjonalnej obsługi klienta
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie programów biurowych
  • Umiejętność pracy w zespole komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, sumienność, kultura osobista
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę (do końca roku kalendarzowego)
  • Świadczenia z funduszu socjalnego
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

    Poznaj

    Dlaczego warto?

    Poczta Polska zajmuje się świadczeniem usług pocztowych, bankowych, ubezpieczeniowych i logistycznych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji, za pośrednictwem prawie 7,2 tysiąca placówek, agencji oraz filii pocztowych.

    Siłą i przewagą konkurencyjną Poczty Polskiej są jej pracownicy. Spółka zatrudnia ok. 80 tys. osób o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach, w tym wiele osób z lokalnego rynku pracy. Wszystkim dajemy możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, rekrutacjach wewnętrznych oraz licznych konkursach i zespołach projektowych.

    Proces rekrutacji

    Krok Wyślij CV Wyślij CV
    Krok Porozmawiajmy Porozmawiajmy
    Krok Spotkajmy się Spotkajmy się
    Krok Rozwiąż zadanie Rozwiąż zadanie
    Krok Dołącz do nas Dołącz do nas
    Krok Poleć nas innym Poleć nas innym