Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Asystent regionu

Brodr Jorgensen SA
lubuskie
praca stacjonarna
5734 dni temu

Ogłoszenie numer: 56540, z dnia 2009-02-04

Dystrybutor kosmetyków.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

- Obsługa klienta w zakresie terminiowej realizacji zamówień, - Bieżący kontakt-koordynacja współpracy z klientami i regionalnymi przedstawicielami handlowymi, - Wypisywanie dokumentów sprzedażowych zgodnie z przyjętymi standardami.

Wymagania

- Biegła obsługa komputera (m.in. znajomość pakietu MS Office), - Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, - Miejsce zamieszkania Zielona Góra lub okolice (praca w siedzibie firmy), - Umiejętność pracy w zespole, - mile widziana znajomość programu CDN XL.

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki finansowe, - Umowę o pracę, - Pracę w firmie osiągającej duże sukcesy na rynku.