Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Asystent Radcy Prawnego

Arbiter S. A.
Wrocław, Praca w siedzibie firmy we Wrocławiu
praca stacjonarna
4826 dni temu

Ogłoszenie numer: 157048, z dnia 2011-07-13

Arbiter S.A Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań pomaga osobom poszkodowanym uzyskać od firm ubezpieczeniowych odszkodowanie adekwatne do poniesionej szkody. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Praca w siedzibie firmy we Wrocławiu

Opis stanowiska

  • doradztwo prawne dla Klientów spółki
  • sporządzanie pism w postępowaniach odszkodowawczych, odwoławczych i sądowych
  • sporządzanie treści dokumentów, przygotowywanie umów, opiniowanie procedur
  • prowadzenie spotkań

Wymagania

  • aplikacja radcowska
  • zaangażowanie oraz chęci do podnoszenia kwalifikacji
  • samodzielność w działaniu
  • kreatywne podejście do wykonywanych obowiązków

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia
  • dobrą atmosferę w pracy, jasno i konkretnie określone cele i zadania
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego i bardzo dużą samodzielność