Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystent pośrednika obrotu nieruchomości

Koszykowa Nieruchomości s. c.
mazowieckie
praca stacjonarna
4902 dni temu

Ogłoszenie numer: 134692, z dnia 2011-02-16

Firma zajmuje się pośrednictwem w zakresie sprzedaży i wynajmu nieruchomości ze szczególnym ukierunkowaniem na mieszkania usytuowane w Warszawie.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Asystent pośrednika obrotu nieruchomościami wykonuje czynności pośrednictwa pod nadzorem licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami m.in. w zakresie:

  • przyjmowanie ofert nieruchomości ,
  • współpraca z klientami poszukującymi ofert nieruchomości ,
  • kojarzenie klientów poszukujących z ofertami nieruchomości,
  • prezentacja nieruchomości ,
  • prowadzenie negocjacji pomiędzy stronami,
  • weryfikacja dokumentów nieruchomości,.

Wymagania

  • Predyspozycje w zakresie pracy w handlu, łatwego nawiązywaniu kontaktu z klientami i prowadzenia rozmowy, dostosowywania się do nowego środowiska, współpracy w zespole.

Poza tym wymagana jest:

  • dyspozycyjność,
  • zgoda na samozatrudnienie,
  • wiek 27-35 lat.

Oferujemy

  • Możliwość doskonalenia umiejętności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami pod nadzorem doświadczonego i licencjonowanego pośrednika.
  • System wynagrodzenia: wyłącznie prowizyjny z dokonanych indywidualnie transakcji.