Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Asystent Osoby Niepełnosprawnej Warszawa
Asystent / Opiekun osoby z niepełnosprawnością

Fundacja Idylla
Warszawa
40,00 - 50,00 zł / godz. (w zal. od umowy)
asystent
tymczasowa/dodatkowa
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca mobilna
rekrutacja online
8 godz. temu

Fundacja IDYLLA to organizacja pozarządowa, której głównym celem jest uczynienie idyllicznego życia jak największej grupie potrzebujących. Nasi wolontariusze, trenerzy i profilaktycy to doświadczeni profesjonaliści pracujący od lat z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi potrzebującymi wsparcia w różnych dziedzinach życia. Prowadzimy grupy wsparcia, konsultacje, poradnictwo, mediacje, terapię indywidualną i grupową dla dzieci i dorosłych.

Fundacja IDYLLA poszukuje wielu osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • Pomoc w codziennych czynnościach osobistych, takich jak mycie, ubieranie, jedzenie.
  • Wsparcie w poruszaniu się na wózku inwalidzkim lub przy użyciu innych urządzeń pomocniczych.
  • Asysta w załatwianiu spraw administracyjnych i formalności, np. w urzędach czy bankach.
  • Organizowanie i towarzyszenie w wizytach u lekarzy, rehabilitantów oraz na terapiach.
  • Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, m.in. robienie zakupów, gotowanie, porządkowanie.
Wymagania
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami.
  • Umiejętność empatii i wysokiej kultury osobistej.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.
  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach, w tym wieczorami i w weekendy.
  • Znajomość podstawowych technik opieki i pomocy osobom z niepełnosprawnością.
Oferujemy
  • Przyjazną i miłą atmosferę.
  • Wsparcie doświadczonych koordynatorów.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Dostęp do szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje, np. w zakresie opieki nad osobami z niepełnosprawnościami, komunikacji interpersonalnej czy zarządzania stresem.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

FUNDACJA IDYLLA