Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Asystent lub specjalista w dziale Administracji kontraktowej

Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
5788 dni temu

Ogłoszenie numer: 51972, z dnia 2008-11-12

jest prężnie rozwijającą się firmą budowlaną, należącą do grupy przedsiębiorstw z siedzibą główną w Niemczech. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób na niżej wymienione stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • bieżące monitorowanie zgodności prowadzonych prac z kontraktem
  • prowadzenie korespondencji kontraktowej
  • kalkulacja i kontrola kosztów realizacji robót

Wymagania

  • wykształcenie wyższe:
    • kierunek budownictwo (preferowana specjalność - budowa dróg), lub
    • organizacja i zarządzanie w budownictwie,
    • bądź kierunki pokrewne.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość procedur FIDIC
  • znajomość pakietu MS Office, MS Project oraz Lotus
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • doświadczenie w kosztorysowaniu robót budowlanych i w harmonogramowaniu robót budowlanych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

    Oferujemy interesującą i pełną wyzwań pracę przy realizacji dużego i ambitnego przedsięwzięcia budowlanego oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego.