Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Wschowa
Asystent kupca

As-bud Wschowa
Wschowa
praca stacjonarna
5406 dni temu

Ogłoszenie numer: 79097, z dnia 2009-10-26

Market budowlany

Miejsce pracy: Wschowa

Opis stanowiska

  • dział: instalacyjny, ogród, dekoracje, narzędzia
  • dział: instalacyjny, budowlany, ogród, dekoracje
Osoby zatrudnione na tych stanowiskach odpowiedzialne będą za:
  • prowadzenie dokumentacji związanej z zakupami
  • wprowadzanie danych dotyczących grup towarowych i dostawców,
  • tworzenie raportów,
  • będą współuczestniczyły w decyzjach dotyczących asortymentu oferowanego w sklepie PSB Mrówka.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • mile widziane doświadczenie w handlu w sektorze "dom i ogród",
  • umiejętności obsługi komputera - Word, Excel,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i zdolności negocjacyjnych,
  • mile widziana znajomości języka angielskiego lub/i niemieckiego,
  • dyspozycyjności, gotowości do odbywania częstych podróży służbowych,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju poprzez system profesjonalnych szkoleń,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Jeżeli większość cech opisuje Ciebie, wyślij do nas swoje CV, zdjęcie oraz list motywacyjny