Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec - Asystent Projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Czaplinek    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    1 godz.
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent Kupca

Arhelan Burzyńscy Sp.j.
podlaskie, Bielsk Podlaski
praca stacjonarna
3793 dni temu

Ogłoszenie numer: 388620, z dnia 2014-02-25

Sieć Arhelan to 58 marketów w 31 miejscowościach, w których zatrudnionych jest już ponad 900 pracowników. Dzięki własnemu magazynowi centralnemu mamy możliwość oferowania klientom towarów atrakcyjnych cenowo. Ilość pozycji asortymentowych z zakresu artykułów spożywczych, chemii gospodarczej oraz produktów przemysłowych waha się w granicach między 10 - 20 tyś w zależności od wielkości sklepu.

Sieć Arhelan to nie tylko markety spożywcze, ale również sklepy z alkoholami świata, w których oferujemy herbatę w wielu wyszukanych smakach oraz duży wybór kaw na wagę.

Od początku swojej działalności firma Arhelan postawiła na zaspokajanie potrzeb klientów poprzez oferowanie klientom produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach oraz dbałość o miłą, profesjonalną obsługę. Staramy się, aby lokalizacje naszych marketów były jak najbliżej osiedli mieszkaniowych, zapewniając tym samym komfort codziennych zakupów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wciąż udoskonalamy akcje promocyjne, aby informacja o najniższych cenach dotarła do jak najszerszej rzeszy klientów.

Miejsce pracy: podlaskie, Bielsk Podlaski

Opis stanowiska

  • realizacja planów sprzedażowych oraz wyznaczonych celów,
  • wsparcie Kupca w zakresie realizacji codziennych zadań,
  • korespondencja i rozmowy telefoniczne z dostawcami/producentami,
  • analiza danych i trendów rynkowych,
  • monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania

  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość obsługi narzędzi pakietu MS Office.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego.