Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Asystent Kupca

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie
praca stacjonarna
6520 dni temu

Ogłoszenie numer: 25112, z dnia 2006-12-12

Nasz Klient to międzynarodowy koncern dostarczający indywidualnie dopasowane rozwiązania automatyzacji produkcji

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: APF/2811/06

Opis stanowiska

- dokonywanie zamówień surowców produkcyjnych, - współpraca z dostawcami, - kontrola transportu, - planowanie zamówień.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne lub student V roku, - Znajomość budowy maszyn, - umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego, - podstawowa znajomość Auto Cad, - b. dobra obsługa pakietu MS Office, - dobra znajomość j. angielskiego, - komunikatywność.

Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - możliwość rozwoju zawodowego i awansu, - atrakcyjne wynagrodzenie.