Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec – asystent projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Drawsko Pomorskie    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    22 godz.
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent kupca

Sima Consulting Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2155 dni temu

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • wsparcie przełożonego w zarządzaniu określoną kategorią produktów,
  • kontrola stanów magazynowych i zapewnianie dostępności asortymentu
  • koordynowanie akcji promocyjnych, w tym analiza i rekomendacja produktów,
  • współpraca z dostawcami w zakresie ustalania warunków promocji i dostaw.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość programu pakietu MS Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zdolności negocjacyjne,
  • mile widziane doświadczenie w branży FMCG.
Oferujemy:
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.