Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Asystent księgowego

PSC-IBL sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
4768 dni temu

Ogłoszenie numer: 153518, z dnia 2011-06-27

Jesteśmy spółką doradztwa podatkowego świadczącą usługi doradztwa podatkowego, prawnego, usługi księgowe, a także tłumaczeń w zakresie języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • segregacja i weryfikowanie otrzymanych dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym,
  • ścisła współpraca z głównym księgowym i doradcą podatkowym, jak również z działem księgowości w Niemczech,
  • wykonywanie zleconych prac administracyjno-biurowych,
  • wprowadzanie danych do systemu  księgowego,
  • wystawianie faktur,
  • księgowanie faktur sprzedażowych i kosztowych, sporządzanie raportów kasowych

Wymagania

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego  w mowie i w piśmie,
  • dokładności, staranności,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności, rzetelności,
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych,
  • znajomości pakietu MS Office ,
  • doświadczenie w dziale księgowości będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i realizację kariery zawodowej,
  • stałą umowa o pracę,
  • samodzielne, pełne wyzwań stanowisko,
  • komfortowe warunki pracy.