Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystent Konsultanta

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6503 dni temu

Ogłoszenie numer: 25381, z dnia 2006-12-29

Personnel College BG – Doradztwo Kadrowe

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: AKB/0106/06

Opis stanowiska

ZADANIA: - współpraca w przygotowaniu i prowadzeniu rekrutacji, - kontakt z klientem, zadania związane z marketingiem, - pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu testów psychologicznych i orzeczeń kwalifikacyjnych.

Wymagania

- zainteresowanie rozwojem zawodowym w dziedzinie ZZL (HRM), - umiejętność nawiązywania kontaktów, - łatwość w wypowiadaniu się ustnie i na piśmie, - bardzo dobra znajomość komputera (Word, Outlook Express), - preferowani: studenci psychologii.

Oferujemy

- życzliwą atmosferę pracy, - bieżące szkolenie w metodach pracy konsultanta ZZL, - możliwość dalszej pracy etatowej.