Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sopot
Asystent Konsultanta/Młodszy Konsultant

IPK sp. z o.o.
Sopot
praca stacjonarna
6295 dni temu

Ogłoszenie numer: 31788, z dnia 2007-07-25

IPK Sp. z o.o. istnieje od 1991 roku. Jesteśmy jedną z najstarszych polskich firm doradztwa personalnego. Działamy na terenie całego kraju, świadczymy usługi w zakresie rekrutacji i doboru pracowników, szkoleń, badań predyspozycji psychologicznych oraz serwisu ogłoszeniowego. Obecnie poszukujemy do naszego biura w Sopocie kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sopot

Nr Ref.: AK-MM/07/07

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należała rekrutacja ogłoszeniowa oraz internetowa

Wymagania

- biegła obsługa komputera w środowisku Windows, dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych (Corel Draw, Adobe) - znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację - dynamizm, elastyczność, zainteresowania problemami rekrutacji i selekcji pracowników

Oferujemy

- możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń - możliwość samodzielnego działania - atrakcyjne warunki zatrudnienia