Zobacz więcej ofert pracy

Asystent/-ka

Independent Group
Warszawa
praca stacjonarna
5867 dni temu

Ogłoszenie numer: 45808, z dnia 2008-06-23

Dla naszego klienta, firmy z branży technicznej, szukamy osoby na stanowisko: Asystent/-ka działu sprzedaży.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: MN/AS/06

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna bedzie za: - współpracę z dostawcami zagranicznymi - kompleksowa obsługę klientów firmy - ofertowanie - negocjowanie cen i umów

Wymagania

- Doskonała znajomośc języka angielskiego - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Umiejetność pracy w zespole - Komunikatywność - Samodzielność - Mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży

Oferujemy

- Możliwość rozwoju zawodowego - Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole. - Atrakcyjne warunki zatrudnienia