Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Asystent / ka

AN Pharmacy Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5138 dni temu

Ogłoszenie numer: 103918, z dnia 2010-06-22

AN Pharmacy jest hurtownią farmaceutyczną zajmującą się niszową dziedziną farmacji, którą jest import równoległy leków i kosmetyków.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Asystent/ka zarządu w hurtowni farmaceutycznej, obsługa sekretariatu, administracyjne zarządzanie biurem.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, ekonomiczne;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. na poziomie FCE);
  • umiejętności z zakresu tłumaczenia (pisemne, ustne - konsekutywne, symultaniczne);
  • czynne prawo jazdy;
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (Word, Excel);
  • podstawy edycji tekstów, pism.
Ponadto:
  • dyspozycyjność;
  • umiejętność organizacji swojej pracy i czasu,
  • łatwe nawiązywanie kontaktów;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności;
  • dobra prezencja.

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie, w zgranym zespole młodych ludzi.
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń.
  • Atrakcyjne zarobki.